Fotografia ślubna Kalisz

Warning: Creating default object from empty value in /modules/mod_lb_categories/helper.php on line 44

Warning: Creating default object from empty value in /modules/mod_lb_categories/helper.php on line 44

Warning: Creating default object from empty value in /modules/mod_lb_categories/helper.php on line 44

Nowe portfolio

Styczeń 05, 2014 0 Komentarze Fotografia ślubna przez Piotr Bereza

Zapraszamy do zapoznania się z naszym nowym portfolio w zakładce fotografia. Poniżej kilka zdjęć z plenerów :)

fotografia ślubna kalisz

Słodki maluszek

Przedstawiam małego słodkiego człowieczka , który podczas sesji zdjęciowej pokazał nam, że drzemią w nim zdolności aktorskie :)

zdjęcia ślubne kalisz

Ilona i Mikołaj zapowiedź

Wrzesień 22, 2013 0 Komentarze Fotografia ślubna przez Piotr Bereza

Zgodnie z obietnicą, specjalnie dla Was Kochani Ilonko i Mikołaju kilka wybranych kadrów z wesela i pleneru. Reszta niech zostanie niespodzianką :) Pozdrawiamy :)

zdjęcia ślubne kalisz

Kacperek

Uwielbiam fotografować dzieci. Kacperek, to jeden z tych maluchów, który ani na chwilę nie usiedzi na miejscu. Jest pełen energii i z tą iskierką w oku, a ja zawsze staram się uchwycić, tę iskierkę :)

fotografia kalisz

Ewa i Paweł - zwiastun

Czerwiec 03, 2013 0 Komentarze Fotografia ślubna przez Piotr Bereza

Poniżej - tak na zachętę kilka dosłownie kadrów ze ślubu przesympatycznej i mega odlotowej pary :) Ewuniu i Pawełku mam nadzieję, że się Wam spodobają. Pozdrawiam serdecznie:)

Pierwsza Komunia św. Kuby

Komunia Kuby to dobry moment, żeby zaprezentować kilka zdjęć na których nasz młody bohater ma wiele różnych twarzy :)) Sami zobaczcie :)) Zapraszam.

fotografia kalisz

Zdjęcia ślubne Karolina i Michał

Kwiecień 04, 2013 0 Komentarze Fotografia ślubna przez Piotr Bereza

No to zaczynamy nadrabiać zaległości w publikowaniu zdjęć ślubnych :) Wracamy do ślubu Karoliny i Michała :)  Ich ślub był naprawdę piękny i pełen emocji. Myślę, że zdjęcia ślubne, które będziecie oglądać  w pełni oddadzą ulotność chwili...

fotografia ślubna kalisz, zdjęcia ślubne kalisz

Terminy fotografia ślubna i film

PROMOCJA NA OSTATNIE WOLNE TERMINY NA ROK 2013!!!

( 1000 zł mniej za pakiet film + fotografia)

Targi Ślubne Kalisz 2013

Styczeń 16, 2013 0 Komentarze Fotografia ślubna przez Piotr Bereza

Serdecznie Państwa zapraszamy na III edycję Targów Ślubnych Południowej Wielkopolski, które odbędą się dnia 3 lutego 2013 roku w Hali Widowiskowo-Sportowej Kalisz -Arena. Znajdziecie nas Państwo na stanowisku nr 31.

fotografia ślubna kalisz

Zdjęcia ślubne Paulina i Rafał

Grudzień 31, 2012 0 Komentarze Fotografia ślubna przez Piotr Bereza

Tym razem skrót ze ślubu Pauliny i Rafała :-) Od samych przygotowań trzeba przyznać, że tego dnia panowała mega optymistyczna atmosfera :-) Po przyjeździe Rafała, nie mogło być inaczej. Wszyscy uśmiechnięci, w doskonałych nastrojach udali się na ich ślub w bardzo malowniczym kościele w Borkowie. Zespół Fenix grał, towarzystwo bawiło się świetnie, dlatego ręce mieliśmy pełne roboty:) Zapraszamy do zdjęć !

fotografia ślubna kalisz, zdjęcia ślubne kalisz

Nike Tęcza Kalisz

Krótka sesja reklamowa sklepu Nike znajdującego się w Centrum Handlowym Tęcza w Kaliszu.

fotografia ślubna kalisz

Plener Ślubny Praga

Listopad 29, 2012 0 Komentarze Fotografia ślubna przez Piotr Bereza

Krótki zwiastun pleneru Patrycji i Macieja w Pradze :)) Pogoda nam niezbyt sprzyjała, ale myślę, że nasi Młodzi stanęli na wysokości zadania :))

Patrycja i Maciek

Sierpień 31, 2012 0 Komentarze Fotografia ślubna przez Piotr Bereza

Kilka dni temu pracowaliśmy z przesympatyczną parą Patrycją i Maćkiem nad pewnym projektem Puszcza oczko i w między czasie udało mi się zrobić kilka zdjęć. Efekty oceńcie sami.

zdjęcia ślubne kalisz

Zdjęcia ślubne: Simona i Natan

Mało słów i dużo zdjęć. Fantastyczny ślub, piękne chwile i Oni – Simona i Natan. Dziękuję za spędzony wspólnie czas i za zaufanie.

zdjęcia ślubne kalisz

Zdjęcia ślubne Ola i Bartek

Dzisiaj przedstawiam Wam kolejny reportaż ślubny wraz z sesją plenerową. Tym razem w głównych rolach wystąpili Ola i Bartek.  Zapraszam do oglądania:)

fotografia ślubna kalisz

Zdjęcia ślubne Anity i Grzegorza

Wiem, wiem, że już długo czekacie na nową porcję zdjęć, ale pracy nadal mi nie ubywa. Dlatego bez przydługawych wstępów, bo wiem, że chcielibyście w końcu coś nowego zobaczyć. Anita i Grzegorz to od ich zdjęć ślubnych chcę zacząć. Miłego oglądania.

Studio Prestige zaprasza na Targi Ślubne Kalisz 2012

Styczeń 27, 2012 0 Komentarze Fotografia ślubna przez Piotr Bereza

Z wielką radością chcielibyśmy zaprosić Państwa do odwiedzenia naszego stoiska na  Targach Ślubnych Południowej Wielkopolski, które odbędą się 5 lutego 2012 w Hali Widowiskowo Sportowej Kalisz Arena. Zaprezentujemy Państwu swoje usługi w zakresie fotografii ślubnej oraz wideofilmowania. Poza tym będziecie mogli zapoznać się z naszą ofertą na rok 2012, zobaczyć portfolia, prezentacje ślubne, podczas rozmowy rozwiać wszelkie wątpliwości oraz… zarezerwować termin :))

zdjęcia ślubne

Zdjęcia ślubne Anity i Bartka

Wrzesień 12, 2011 0 Komentarze Fotografia ślubna przez Piotr Bereza

Przedstawiam kilka pełnych emocji i ekspresji zdjęć ślubnych oraz plenerowych dwojga pozytywnie szalonych młodych ludzi – Anity i Bartka.
Obszerna relacja z tego zakręconego dnia oraz z tego co się działo na ich plenerze. Okazało się, że z Anity jest ranny ptaszek Puszcza oczko Zapraszam.

fotografia ślubna kalisz


Zdjęcia ślubne Julity i Arka

Kolejna przesympatyczna młoda para, która wybrała naszą fotografię ślubną to Julita i Arek. Tym razem w kościele nie tylko młodzi byli główną atrakcją. Wraz ze ślubem odbyły się chrzciny ich synkaŚmiech Dziękuję Wam za miłe przeżycia. Było to wielkim zaszczytem robić dla Was zdjęcia ślubne. To był  reportaż ślubny pełen, miłości i ciepła… Zapraszam do obejrzenia kilku fotografii ślubnych z samej uroczystości i pleneru ślubnegoPuszcza oczko

fotografia ślubna kalisz

Zdjęcia ślubne Anity i Krzysztofa

Obecnie fotografia ślubna to obowiązkowy dodatek każdej uroczystości weselnej. Ślub i wesele to jedne z najistotniejszych chwil w życiu każdego człowieka, dlatego warto ją udokumentować dla siebie i swoich bliskich. Zdjęcia ślubne są najlepszą formą zachowania wspomnień i ważnych momentów naszego życia utrwalając  te najbardziej ulotne chwile.Anita i Krzysztof . Wzruszający ślub, piękny pierwszy taniec i wspaniałe wesele. Po kilku dniach spotkaliśmy się ponownie na sesji plenerowej. Ciągle uśmiechnięta para, która zarzekała się że mogą ewentualnie zmoczyć stopy. Zobaczcie jak to się skończyłoŚmiech

Ślub Marty i Krzysztofa

Wspomnień sezonu ciąg dalszy – 7 sierpnia nale­żał do Marty i Krzysztofa.  Na fotografiach ślubnych prezentuję nie tylko ich niezapo­mniany dzień, ale dzień pełen wrażeń dla nas wszystkich .  Mło­dej parze towarzyszyłem od samego rana. Nie było czasu na nudę i zmę­cze­nie. Cały dzień trzy­mał w napię­ciu, a to wszystko przez cudowny kli­mat jaki stwo­rzyła rodzina i przy­ja­ciele Marty i Krzysztofa.  Wspaniałą atmosferę ukazują zdjęcia ślubne, które prezentuję poniżej. Miłego oglądania:)

zdjęcia ślubne kalisz

Ślub Pauliny i Tomka

Prezentuję „kilka” zdjęć ślubnych z minionego sezonu z ceremonii ślubnej przesympatycznej pary Pauliny i Tomasza. Zdjęcia ślubne zaczęliśmy od przygotowań u Panny Młodej. Pojechaliśmy do salonu, gdzie Paulinę malowano i czesano. Obsługa była bardzo miła i przesuwała nam się to tu to tam, abyśmy mogli dobrać jak najlepszy kadr. Fantastyczna atmosfera i ciągły uśmiech na twarzach młodych sprawiły, że zdjęcia wyszły fantastyczne (przynajmniej my jesteśmy tego zdania):))

fotografia ślubna kalisz

Szóste urodziny Laury

Zdjęcia dzieci  to pełne magii fotografie najbardziej spontanicznych osób na świecie.  Dziś zaprezentujemy  zdjęcia Laury  z  jej  szóstych urodzin:))  Zabawne,  kolorowe , pełne emocji  i uśmiechu  zdjęcia, które  tak niesamowicie zarażają pozytywną energią, że od razu poczujecie się wiosennie.           Mnie  od razu zrobiło się cieplej :))

fotografia ślubna kalisz